Let’s be honest buying grass-fed ghee can be very expensive. This is a must make recipe that will save you lots of money. This recipe makes 2 cups of ghee so feel free to double if you want more. It is so easy to make.
Let’s be honest buying grass-fed ghee can be very expensive. This is a must make recipe that will save you lots of money. This recipe makes 2 cups of ghee so feel free to double if you want more. It is so easy to make.